TEST 4 - Prowadzenie wahadłowe

Technika
Czas (sek.)
Pozycja Zawodnik Kategoria wiekowa Województwo Orlik Wynik
1. Jakub M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,45 sek.
2. Patryk P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,46 sek.
3. Kacper B. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,56 sek.
3. DDaniel D. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,56 sek.
5. Adrian K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,65 sek.
6. Oliwier P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,69 sek.
7. Bartosz S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 lubuskie Orlik Stare Kurowo 7,7 sek.
8. Ksawery T. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 pomorskie Orlik Lipusz 7,71 sek.
9. Mateusz M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,73 sek.
10. Bartek Z. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,74 sek.
11. Jakub R. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 wielkopolskie Orlik Złotów 7,76 sek.
12. Dominik R. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,77 sek.
12. Paweł G. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,77 sek.
14. Tymoteusz A. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podkarpackie Orlik Przemyśl 7,796 sek.
15. Julian Z. Kat. A - 1.1.2010 a 31.12.2011 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 7,8 sek.
16. Patryk P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 7,84 sek.
17. Janusz L. Kat. A - 1.1.2010 a 31.12.2011 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 7,86 sek.
18. Adrian P. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 mazowieckie Orlik Wąsewo 7,9 sek.
19. Mateusz S. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 pomorskie Orlik Lipusz 7,91 sek.
19. Piotr S. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Biesal 7,91 sek.
19. Mikołaj T. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 świętokrzyskie Orlik Szewna 7,91 sek.
22. Mateusz K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 wielkopolskie Orlik Złotów 7,92 sek.
23. Bartek Z. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 wielkopolskie Orlik Złotów 7,94 sek.
24. Aleksander P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 łódzkie Orlik Zduńska Wola 7,98 sek.
25. Maciej K. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 świętokrzyskie Orlik Szewna 8 sek.
26. Arkadiusz B. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 lubuskie Orlik Stare Kurowo 8,02 sek.
26. Maciej K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 zachodniopomorskie Orlik Rąbino 8,02 sek.
26. Maciej R. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 opolskie Orlik Tułowice 8,02 sek.
29. GRACJAN G. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Białe Błota 8,04 sek.
29. Artur K. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 8,04 sek.
31. Mateusz U. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 8,07 sek.
31. Tomaszewski k. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 mazowieckie Orlik Nowa Góra 8,07 sek.
33. Kacper S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 śląskie Orlik Istebna 8,08 sek.
34. Jakub K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 świętokrzyskie Orlik Szewna 8,09 sek.
35. Tomasz B. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 opolskie Orlik Kędzierzyn-Koźle 8,1 sek.
35. Łukasz G. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 mazowieckie Orlik Wąsewo 8,1 sek.
35. Arkadiusz W. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 opolskie Orlik Tułowice 8,1 sek.
38. Paweł W. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 8,11 sek.
38. DANIEL K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Białe Błota 8,11 sek.
40. JAKUB M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Białe Błota 8,12 sek.
40. Bartłomiej R. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 8,12 sek.
42. Piotr G. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 wielkopolskie Orlik Złotów 8,17 sek.
43. Maciej K. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 mazowieckie Orlik Grabowa 8,18 sek.
43. Dawid W. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Wydminy 8,18 sek.
45. Wiktor B. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 lubuskie Orlik Stare Kurowo 8,2 sek.
45. Filip P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik OROŃSKO 8,2 sek.
45. Jakub G. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 mazowieckie Orlik Wąsewo 8,2 sek.
45. Krystian K. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Wydminy 8,2 sek.
49. Adam S. Kat. A - 1.1.2010 a 31.12.2011 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 8,21 sek.
50. Kacper G. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 dolnośląskie Orlik Leśna 8,219 sek.
51. Norbert S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podkarpackie Orlik Krzeszów 8,23 sek.
52. Aleksander P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 8,24 sek.
52. Kacper K. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Wydminy 8,24 sek.
54. Filip W. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Ełk 8,25 sek.
54. Grzegorz P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 lubuskie Orlik Stare Kurowo 8,25 sek.
54. Miłosz P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 wielkopolskie Orlik Złotów 8,25 sek.
57. Bartosz R. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 warmińsko-mazurskie Orlik Wydminy 8,28 sek.
58. Dawid G. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Baniocha 8,3 sek.
58. Tomasz M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,3 sek.
60. Adrian K. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik Rąbino 8,32 sek.
60. KRZYSZTOF N. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Pruszcz 8,32 sek.
62. Rafał K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podkarpackie Orlik Przemyśl 8,327 sek.
63. Konrad G. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 śląskie Orlik Wielowieś 8,36 sek.
64. Tomasz M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,38 sek.
64. Kacper Ł. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Ełk 8,38 sek.
64. Maciej K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 mazowieckie Orlik Nowa Góra 8,38 sek.
67. Oskar B. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,4 sek.
67. Kevin Z. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 śląskie Orlik Miedźno 8,4 sek.
69. Oskar B. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 wielkopolskie Orlik Łękno 8,41 sek.
69. Kamil K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 małopolskie Orlik Kasina Wielka 8,41 sek.
71. Adam W. Kat. A - 1.1.2010 a 31.12.2011 warmińsko-mazurskie Orlik Lidzbark 8,42 sek.
71. KAMIL D. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Pruszcz 8,42 sek.
73. Michał W. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 lubelskie Orlik Biłgoraj 8,43 sek.
74. Miłosz G. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,44 sek.
74. Tomasz M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,44 sek.
76. Marcin S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Iłowo - Osada 8,45 sek.
77. Wojciech Z. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 śląskie Orlik Istebna 8,46 sek.
77. Maciej W. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik Rąbino 8,46 sek.
79. KAROL T. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 pomorskie Orlik Puck 8,47 sek.
80. Szymon N. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 wielkopolskie Orlik Złotów 8,479 sek.
81. Miłosz G. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik krzywin 8,48 sek.
81. Bartłomiej Ł. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 świętokrzyskie Orlik Szewna 8,48 sek.
83. Maciej W. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 zachodniopomorskie Orlik Rąbino 8,49 sek.
84. Oskar M. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podkarpackie Orlik Przemyśl 8,494 sek.
85. Mikołaj Z. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podlaskie Orlik Szczuczyn 8,5 sek.
85. Mikołaj Z. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 podlaskie Orlik Szczuczyn 8,5 sek.
85. Damian R. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Nidzica 8,5 sek.
85. Maksymilian S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Ełk 8,5 sek.
85. Olaf P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Ełk 8,5 sek.
85. Wojciech G. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 małopolskie Orlik Dobra 8,5 sek.
85. Igor P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Nidzica 8,5 sek.
92. Max P. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 wielkopolskie Orlik Złotów 8,51 sek.
93. Dawid S. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Nidzica 8,52 sek.
93. Dawid M. Kat. C - 1.1.2006 a 31.12.2007 mazowieckie Orlik Baniocha 8,52 sek.
95. Oliwier P. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Ełk 8,53 sek.
95. Jakub K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 wielkopolskie Orlik Złotów 8,53 sek.
97. MAREK W. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 kujawsko-pomorskie Orlik Pruszcz 8,55 sek.
97. Kamil P. Kat. B - 1.1.2008 a 31.12.2009 mazowieckie Orlik Maszewo Duże 8,55 sek.
99. Bartłomiej K. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 warmińsko-mazurskie Orlik Nidzica 8,56 sek.
99. Daniel F. Kat. D - 1.1.2004 a 31.12.2005 dolnośląskie Orlik Przemków 8,56 sek.